Restore (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: error
os: рæдыд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном

en: Modules
os: Модултæ
