Restore (7.x-2.1) - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
