Restore (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Filter
ps: چاڼ

en: active
ps: فعال

en: Missing
ps: ورك

en: Permissions
ps: اجازې

en: Variables
ps: بدلیدنې
