Restore (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet
