Restore (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Modules
si: මොඩියුල

en: file
si: ගොනුව

en: Error
si: දෝෂය

en: Permissions
si: අවසර
