Restore (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: unknown
sk: neznáme

en: error
sk: chyba

en: Edit
sk: Upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Modules
sk: Moduly

en: Unknown
sk: Neznámy

en: file
sk: súbor

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: active
sk: aktívny

en: Example
sk: Príklad

en: module
sk: modul

en: Operation
sk: Operácia

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Date formats
sk: Dátumové formáty

en: revert
sk: vrátiť

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: missing
sk: chýba

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Variables
sk: Premenné

en: Export format
sk: Formát exportu

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: deleted
sk: odstranená

en: database
sk: databáza

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: restore
sk: obnoviť

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: The machine-readable name must contain unique characters.
sk: Strojovo čitateľný názov musí obsahovať jedinečné znaky.
