Restore (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан
