Restore (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: enabled
sv: aktiverad

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: unknown
sv: okänd

en: error
sv: fel

en: Edit
sv: Redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Filename
sv: Filnamn

en: Modules
sv: Moduler

en: Unknown
sv: Okänd

en: file
sv: fil

en: Error
sv: Fel

en: Create
sv: Skapa

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: active
sv: aktiv

en: Example
sv: Exempel

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: module
sv: modul

en: Operation
sv: Funktion

en: Revert
sv: Återställ

en: Date formats
sv: Datumformat

en: This action can not be undone.
sv: Den här åtgärden kan inte ångras.

en: revert
sv: återställ

en: Missing
sv: Saknas

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Storage
sv: Lagring

en: Variables
sv: Variabler

en: Export format
sv: Exportformat

en: Restore
sv: Återställ

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: deleted
sv: raderad

en: database
sv: databas

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Det maskinläsbara namnet får bara innehållasmå bokstäver, siffror och understreck.

en: restore
sv: återställ

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: The machine-readable name must contain unique characters.
sv: Det maskinläsbara namnet måste innehålla unika tecken.

en: - Select an operation -
sv: - Välj en åtgärd -
