Restore (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: file
ug: ھۉججەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
