Restore (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: error
ur: نقص

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: file
ur: فائل

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر
