Restore (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Module
az: Modul

en: Roles
az: Rollar

en: active
az: aktiv

en: Revert
az: Qaytarma

en: Permissions
az: İcazələr

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
