Restore (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: unknown
et: tundmatu

en: error
et: veateade

en: Edit
et: Muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Modules
et: Moodulid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: file
et: fail

en: Error
et: Viga

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: active
et: aktiivne

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: module
et: moodul

en: Operation
et: Operatsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: revert
et: tühista

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Storage
et: Ladu

en: Variables
et: Muutujad

en: Restore
et: Taastamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: deleted
et: kustutatud

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: The machine-readable name must contain unique characters.
et: Süsteemne nimetus peab sisaldama unikaalseid tähti.
