Restore (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: unknown
fi: tuntematon

en: error
fi: virhe

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Modules
fi: Moduulit

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Error
fi: Virhe

en: Create
fi: Luo

en: Active
fi: Voimassa

en: Database
fi: Tietokanta

en: Module
fi: Moduuli

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: active
fi: aktiivinen

en: Example
fi: Esimerkki

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Date formats
fi: Päivämäärämuodot

en: revert
fi: palauta

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Storage
fi: Tallennus

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto

en: Restore
fi: Palauta

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: deleted
fi: poistettu

en: Overwrite
fi: Ylikirjoita

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Järjestelmää varten tarkoitettu nimi voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: restore
fi: palauta

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: The machine-readable name must contain unique characters.
fi: Koneellisesti luettavan nimen tulee sisältää uniikkeja merkkejä.

en: Conflicts
fi: Ristiriidat
