Restore (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: unknown
he: אחר

en: error
he: שגיאות

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Modules
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: Create
he: יצירה

en: Active
he: פעיל

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: active
he: פעיל

en: Operation
he: פעולה

en: Revert
he: שחזור

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: This action can not be undone.
he: פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: revert
he: שחזר

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: missing
he: חסר

en: Storage
he: אחסון

en: Variables
he: משתנים

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: Restore
he: שחזור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: restore
he: שחזור

en: Image styles
he: סגנונות תמונה
