Restore (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: file
ht: fichye

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive
