Restore (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: error
jv: salah

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Modules
jv: Modul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Module
jv: Modul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Example
jv: Contoné

en: Operation
jv: Operasi

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin kudu nggunaknā huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: The machine-readable name must contain unique characters.
jv: Jeneng kewaca-mesin kudu ngandhut karakter unik.
