Restore (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Module
ka: მოდული

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: active
ka: აქტიური

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.
