Restore (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: error
lv: kļūda

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Modules
lv: Moduļi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: active
lv: aktīvs

en: Example
lv: Piemērs

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Operation
lv: Operācija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: deleted
lv: dzēsts

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lv: Mašīnlasāms vārds drīkst iekļaut tikkai unikālas rakszīmes.
