Restore (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enabled
ro: activat

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: unknown
ro: necunoscut

en: error
ro: eroare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Modules
ro: Module

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: file
ro: fisier

en: Error
ro: Eroare

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: active
ro: activ

en: Example
ro: Exemplu

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: module
ro: modul

en: Operation
ro: Operație

en: Revert
ro: Revenire

en: Date formats
ro: Formate de dată

en: revert
ro: revenire

en: Missing
ro: Lipsește

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: missing
ro: lipsește

en: Storage
ro: Depozitare

en: Variables
ro: Variabile

en: Restore
ro: Restaurează

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: deleted
ro: șters

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conține doar litere mici, numere și liniuțe de subliniere (underscores).

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: The machine-readable name must contain unique characters.
ro: Numele descifrabil de calculator trebuie să conțină caractere unice.
