Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Edit
ca: Edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: authenticated user
ca: usuari autentificat
