Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Edit
cy: Golygu

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Delete role
cy: Dileu swyddogaeth

en: authenticated user
cy: defnyddiwr dilysedig
