Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: authenticated user
dz: བདེན་བཤད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ།
