Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Edit
eo: Redaktu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: authenticated user
eo: aŭtentigita uzanto
