Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده
