Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: authenticated user
fi: sisäänkirjautunut käyttäjä
