Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Edit
hr: Uredi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik
