Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Edit
it: Modifica

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Delete role
it: Elimina ruolo

en: authenticated user
it: utente autenticato
