Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Delete role
ka: როლის წაშლა
