Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ
