Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو
