Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: authenticated user
ne: प्रमाणित सदस्य
