Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Edit
ru: Редактировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Delete role
ru: Удалить роль

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь
