Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Edit
vi: Sửa

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Delete role
vi: Xóa vai trò

en: authenticated user
vi: người dùng đã được xác thực
