Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Edit
cs: Upravit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel
