Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: Edit
de: Bearbeiten

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: authenticated user
de: Authentifizierter Benutzer

en: Invalid user.
de: Ungültiger Benutzer.
