Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης
