Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Edit
et: Muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja
