Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Edit
eu: Editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua
