Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Edit
gl: Editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: authenticated user
gl: usuario autenticado
