Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: authenticated user
hi: प्रमाणित सदस्य
