Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar
