Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Edit
ta: மாற்று

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: authenticated user
ta: அனுமதிபெற்ற பயனர்
