Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: authenticated user
tr: kayıtlı kullanıcı
