Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Edit
uk: Редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Invalid user.
uk: Недійсний користувач.
