Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف
