Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Edit
bg: Редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: authenticated user
bg: регистриран потребител
