Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Edit
da: Redigér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: authenticated user
da: godkendt bruger
