Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Edit
fr: Modifier

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: authenticated user
fr: utilisateur authentifié
