Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה
