Restrict Login or Role Access by IP Address (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó
